Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Zdalne nauczanie

 

Procedury bezpieczeństwa - Zarządzenia Dyrektora Szkoły

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Busku-Zdroju publikuje wewnętrzną procedurę bezpieczeństwa dotyczącą zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników niepedagogicznych oraz przeprowadzania konsultacji wraz z załącznikami w postaci deklaracji oraz procedurę postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia objawów choroby COVID-19.

Proszę rodziców, nauczycieli oraz uczniów o zapoznanie się z procedurami.

Zarządzenie Dyrektora Szkoły nr 8/05/2020 z dnia 18 maja 2020 r.

Załączniki:

Informacja dotycząca konsultacji dla uczniów klas IV-VIII

SZANOWNI RODZICE!

W związku z uruchomieniem kolejnych etapów stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkół informuję, iż od 1 czerwca br. zorganizowane będą konsultacje dla uczniów klas IV-VIII na terenie szkoły. Konsultację są dobrowolne.

W celu zapewnienia zdrowych i bezpiecznych warunków przebywania uczniów w szkole w trakcie konsultacji z nauczycielami opracowana została wewnętrzna procedura bezpieczeństwa dotyczącą zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 obowiązująca w Publicznej Szkole Podstawowej 2 w Busku-Zdroju. Przed udziałem w konsultacjach prosimy o zapoznanie się z procedurami i przekazanie informacji w zrozumiały sposób swoim dzieciom. Procedury i deklaracje zostały opublikowane na stronie internetowej szkoły w poprzednim artykule.

Dla chętnych uczniów proszę o uzupełnienie deklaracji uczestnictwa dziecka w konsultacjach i przesłanie skanu/zdjęcia deklaracji, przekazanie do skrzynki pocztowej, która znajduje się przy wejściu do szkoły, lub przyniesienie do szkoły w dniu konsultacji. Dziecko może skorzystać z konsultacji w szkole wyłącznie wtedy, gdy na 2 dni przed datą planowanego posłania dziecka do szkoły prześlą Państwo informację przez Librusa do wychowawcy klasy.

Po otrzymaniu od Państwa informacji opracujemy i opublikujemy harmonogram konsultacji dla uczniów na terenie szkoły.

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!