Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Był piękny, słoneczny dzień...

15 października 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego zaplanowały spacer do parku, aby podziwiać jego urok w barwach jesiennych. Drzewa mieniły się barwami złocistymi, żółtymi, pomarańczowymi.

Postanowiliśmy poszukać wiewiórek, dla których dzieci przyniosły torbę orzechów. Było dużo radości, gdy wiewiórki zbliżały się do nich i zabierały orzechy do dziupli. Dzieci wiedziały, że wiewiórki robią zapasy na zimę. Potem zorganizowaliśmy zabawę „Przytul drzewo”. Dzieci dowiedziały się, że drzewa korzystnie wpływają na zdrowie człowieka i poprawiają nastrój.

Następnie udaliśmy się do Sanatorium Marconi. Wnętrza zrobiły na nich duże wrażenie. Ludzie mogą spróbować wód siarczkowych, ale dzieciaki nie dały się skusić... Na koniec spaceru dzieci spędziły miło czas na placu zabaw.

Zmęczeni troszkę ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły z bukietami z jesiennych liści. To była fajna wyprawa.

park2019_1.jpg - 130.88 KB

park2019_2.jpg - 72.27 KB

Renata Magdalena Mielowska, Iwona Jaroń, Monika Koszela

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!