Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Ślubowanie klas pierwszych w PSP nr 2 w Busku-Zdroju

18 października 2019 r. odbyło się w naszej szkole ślubowanie uczniów klas pierwszych. W tym roku do grona społeczności szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju przyłączyły się trzy klasy, łącznie 66 uczniów.

Na uroczystość została zaproszona dyrekcja szkoły, rodzice i dziadkowie.

Zebranych na sali gimnastycznej powitał Pan dyrektor Dariusz Kumor. Zanim pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona szkolnej społeczności, wcześniej zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Uczniowie pięknie zaśpiewali piosenki, a każda z klas wystąpiła z recytacją wybranego wiersza. Najwięcej emocji wzbudziło oczywiście samo pasowanie. Aktu pasowania dokonał pan dyrektor. Na pamiątkę uroczystości uczniowie otrzymali od wychowawców dyplomy. Pierwszoklasiści mieli okazję uwiecznić ten ważny dla nich dzień wspólnym klasowym zdjęciem. Po zakończeniu oficjalnej części, dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami udały się do swoich klas, by wspólnie świętować. Nie zabrakło słodkości przygotowanych przez rodziców oraz pamiątek.

Uczniowie przy wspólnym poczęstunku z ulubioną muzyką w tle, radośnie i z uśmiechami na twarzach spędzili czas.

Anna Wesołowska

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!