Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Szanowni Państwo informujemy, iż w naszej szkole realizowany jest projekt Pomarańczowa Siła, którego patronatem jest Fundacja ING Dzieciom.

Główną ideą projektu jest zorganizowanie zajęć sportowych obejmujących kolejno ćwiczenia z gimnastyki, sporty zespołowe, rakietowe i precyzyjne.

Wspólnie z ambasadorami: Alicją Jeromin, Marcinem Ryszką i Michałem Polem chcemy dać dzieciom mnóstwo sportowej radości (wszystko przy zachowaniu ścisłych zasad bezpieczeństwa). Szkoła każdorazowo otrzymuje komplet niezbędnego sprzętu, aby przeprowadzić zajęcia.

Wszystkie etapy będą się rozpoczynać od prezentacji filmu instruktażowego oraz materiałów wideo o sportach paraolimpijskich, aby budować sportową świadomość i pokazywać, że w sporcie nie ma żadnych granic.

O realizacji naszych zajęć opowiemy już niebawem.

Zatem gramy!

Agnieszka Mączyńska, Iwona Jaroń

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!