Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

II Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa 2021/22

Miłośnicy szachów przystąpili do Turnieju nr 1 /8 w ramach II Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej 2021/22. Patronatem Honorowym wydarzenie objęli: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Wojewoda Świętokrzyski, Świętokrzyski Kurator Oświaty.

W skład II Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej zaliczanych jest 8 turniejów online. Zawody rozegrane zostaną z podziałem na 4 grupy wiekowe. Tempo gry 10 minut dla zawodnika na partię. System kojarzeń – szwajcarski na dystansie 9 rund.

W Turnieju nr 1 wzięło udział 296 zawodników z 25 szkół.

Uczestnicy turnieju podczas szachowych zmagań

Wspaniały występ i punkty dla Szkoły wywalczyli: Wiktor Partyka, Wojtek Partyka, Szymon Kaczor, Franciszek Bandoła, Jan Durnaś, Mieszko Malinowski i Wiktor Anyż.

Najbliższy TURNIEJ nr 2/8 już 08.11.2021 o godzinie 10:00

Życzymy zawodnikom wspaniałych matów!

W. Kumor

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!