Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych

Indywidualne Mistrzostwa Województwa to sprawdzian i możliwość wywalczenia awansu do półfinałów Mistrzostw Polski. W dniach 1-2 czerwca 2019 r. Wiktor Partyka po ciężkich pojedynkach wywalczył II miejsce w grupie do lat 12, a tym samym awans do półfinału. To ogromne wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

szachy_czerwiec2019_1.jpg - 46.34 KB

W każdą trzecią niedzielę miesiąca (pomijając okres wakacji) w Galerii ECHO organizowany jest błyskawiczny turniej szachowy „Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX”. W turnieju 3 Wojtek Partyka (uczeń II klasy) zdobył VI miejsce.

Wojtuś wywalczył również V miejsce w Turnieju Szachowym „Przyjaźni Polsko-Węgierskiej”.

szachy_czerwiec2019_2.jpg - 64.08 KB

Gratulujemy, życzymy wspaniałych wakacji z kolejnymi sukcesami na szachownicy. Dziękujemy jednocześnie rodzicom za zaangażowanie w rozwijanie talentu dzieci.

Wioletta Kumor

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!