SUKCESY NASZYCH SZACHOWYCH MISTRZÓW

Indywidualne mistrzostwa województwa świętokrzyskiego w szachach

Z przyjemnością informujemy, że w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa, które odbyły się w dniach 01-03.06.2018 r. w Ostrowcu Wiktor Partyka zajął I miejsce w grupie do lat 10, otrzymał II kategorię szachową, a jego młodszy brat Wojtuś Partyka, uczeń I klasy, zajął II miejsce w grupie do lat 7.

GRATULUJEMY! Braciom, życzymy kolejnych sukcesów!!!

W I Kościuszkowskim Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec zorganizowanym przez Świętokrzyski Związek Szachowy w dniu 13 czerwca 2018 r. grało sześciu szachistów z naszej szkoły.

Wyniki po 7. rundach:
I miejsce z pośród ponad 40 uczestników zajął WIKTOR PARTYKA
/wszystkie 7 rund wygrane/
IV m. Szymon Kaczor, otrzymał IV kategorię szachową
VII m. Maciej Kulpiński
XIV m. Antoni Kulpiński
XXIII m. Wojtuś Partyka
XXX m. Mieszko Malinowski.

IX Grand Prix Gór Świętokrzyskich o Puchar Wójta Gminy Iwaniska

17 czerwca na Zamku w Krzyżtoporze odbyła się wspaniała impreza szachowa, zorganizowana przez Stowarzyszenie Szachowe HETMAN oraz Świętokrzyski Związek Szachowy w której Wiktor Partyka zajął I miejsce /wszystkie 9 partii wygrane/, 17 miejsce Mieszko Malinowski. Natomiast w grupie szachistów do lat 8 V miejsce Wojtuś Partyka.

Cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych szachowych mistrzów.

Gratulujemy, życząc wspaniałych wakacji z kolejnymi sukcesami na szachownicy, dziękując jednocześnie rodzicom za zaangażowanie w rozwijanie talentu dzieci.

Ewa Kupiec