Odwiedza nas 251 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja 2020/2021


Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością zachowania ostrożności wynikającej z zagrożenia rozprzestrzenienia się w Polsce wirusa SARS-CoV-2 – w trosce o zdrowie Państwa i Państwa Rodzin – od 16 do 25 marca 2020 r. załatwianie wszelkich spraw odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju (nr tel.: 41 378 33 37) lub za pośrednictwem kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Szanowni Państwo

Informujemy, że dzieci spoza obwodu naszej szkoły, zakwalifikowane do przyjęcia do klasy pierwszej i dzieci zakwalifikowane do przyjęcia do oddziału przedszkolnego, zostały przyjęte.


Szanowni Państwo

  • Informujemy, że dzieci zamieszkałe w obwodzie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju zostały przyjęte do klasy pierwszej. 
  • Dzieci zamieszkałe poza obwodem Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju zostały zakwalifikowane do przyjęcia do klasy pierwszej.
  • Z rodzicami, którzy złożyli wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej dziecka zamieszkałego poza obwodem naszej szkoły, skontaktujemy się telefonicznie.
  • Dzieci, których rodzice złożyli wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju, zostały zakwalifikowane do przyjęcia.

Kryteria rekrutacji 


Harmonogram rekrutacji


Zgłoszenie do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły


Zgłoszenie do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły

Oświadczenia dla kandydatów do klasy pierwszej zamieszkałych poza obwodem Szkoły


Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego

Oświadczenia dla kandydatów do oddziału przedszkolnego


Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego


Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!