Rekrutacja 2020/2021

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością zachowania ostrożności wynikającej z zagrożenia rozprzestrzenienia się w Polsce wirusa SARS-CoV-2 – w trosce o zdrowie Państwa i Państwa Rodzin – od 16 do 25 marca 2020 r. załatwianie wszelkich spraw odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju (nr tel.: 41 378 33 37) lub za pośrednictwem kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo

Informujemy, że dzieci spoza obwodu naszej szkoły, zakwalifikowane do przyjęcia do klasy pierwszej i dzieci zakwalifikowane do przyjęcia do oddziału przedszkolnego, zostały przyjęte.

Szanowni Państwo

• Informujemy, że dzieci zamieszkałe w obwodzie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju zostały przyjęte do klasy pierwszej.
  • Dzieci zamieszkałe poza obwodem Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju zostały zakwalifikowane do przyjęcia do klasy pierwszej.
  • Z rodzicami, którzy złożyli wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej dziecka zamieszkałego poza obwodem naszej szkoły, skontaktujemy się telefonicznie.
  • Dzieci, których rodzice złożyli wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju, zostały zakwalifikowane do przyjęcia.

Kryteria rekrutacji

Harmonogram rekrutacji

Zgłoszenie do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły

Zgłoszenie do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły