Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja 2021/2022


Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością zachowania ostrożności wynikającej z zagrożenia rozprzestrzenienia się w Polsce wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie Państwa i Państwa Rodzin, załatwianie wszelkich spraw odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju (nr tel.: 41 378 33 37) lub za pośrednictwem kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 dzieci zamieszkałych w obwodzie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju.

Zgłoszenia trwają w okresie od 17 lutego 2021 r. do 5 marca 2021 r.

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy w podanym terminie dostarczyć do szkoły: dolny hol lub skrzynka pocztowa przy wejściu do szkoły.


 Harmonogram rekrutacji


Zgłoszenie do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły


 Informacja o obwodzie naszej szkoły


Zgłoszenie do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły

Oświadczenia dla kandydatów do klasy pierwszej zamieszkałych poza obwodem Szkoły


Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego

Oświadczenia dla kandydatów do oddziału przedszkolnego

 Rodzice, którzy zapisali dzieci do oddziału przedszkolnego, proszeni są o wypełnienie potwierdzenia woli i dostarczenie go do szkoły w terminie do 16.04.2021 r.


Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!