Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów 2018/2019

Osiągnięcia uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju
w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Imię i nazwisko

ucznia

Nazwa

konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim

bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko

opiekuna

1. Kamil Filip Kumor VI Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
w roku szkolnym 2018/2019
finalista Anna Kurzeja
2. Zuzanna Kwaśniewska VI Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego
w roku szkolnym 2018/2019
finalistka Anna Kurzeja
3.

Handzlik Alicja

Kamil Kumor

II miejsce w rejonie na niwie gospodarczej za rok 2018 II miejsce Danuta Nowak
4.

Handzlik Alicja

Piotr Nowak

Jakub Wojtyś

Konkurs Pieśni
i Piosenki Niepodległościowej
II miejsce M. Kwaśniewski

 

Osiągnięcia sportowe uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwa drużyny

i jej skład

Nazwa zawodów

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim

bądź ogólnopolskim

Imię
i nazwisko opiekuna
1. Wojciech Partyka I Błyskawiczny Szachowy GRAND PRIX II miejsce Wioletta Kumor
2. Wiktor Partyka Turniej szachów klasycznych Festiwal Szachowy „Świętokrzyskie 2018” I miejsce Wioletta Kumor
3. Wiktor Partyka Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Turnieju Szachowym chłopców I miejsce Wioletta Kumor
4. Wiktoria Kwiatkowska Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Związku LA i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS Młodzików I miejsce Małgorzata Kaleta
5. Hubert Tomczyk Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk w Sztafetowych Zawodach chłopców VIII miejsce Robert Papaj
6. Wiktor Partyka Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów na rok 2019 II miejsce Wioletta Kumor
7. Sofi Xu Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Związku LA
i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS Młodzików
II miejsce Małgorzata Kaleta
8. Julia Olejarz

XXV Edycja Czwartków lekkoatletycznych 2018/2019

bieg i skok w dal

II miejsce Małgorzata Kaleta
9. Jakub Kowalczyk

XXV Edycja Czwartków lekkoatletycznych 2018/2019

bieg i skok w dal

II miejsce Małgorzata Kaleta
Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!