Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów 2017/2018

Osiągnięcia uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju
w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Imię i nazwisko

ucznia

Nazwa

konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim

bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko

opiekuna

1. Kamil Filip Kumor I Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2017/2018 laureat Jadwiga Kubicka
2. Piotr Krzysztof Nowak II Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2017/2018 laureat Renata Kaczocha
3. Kamil Filip Kumor V Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2017/2018 finalista Anna Kurzeja
4.

Tomasz Koziara

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z geografii

laureat

VIII miejsce

Wioletta Kumor
5. Amelia Wach III Wojewódzki Konkurs Poezji w języku angielskim dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 III miejsce Zofia Piekarska
6.

Kinga Osak

Emilia Gunia

II miejsce w rejonie na niwie gospodarczej za rok 2017 II miejsce Danuta Nowak
7. Adam Roszkowski Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z języka polskiego

laureat

VIII miejsce

Ewa Gunia
8. Mikołaj Kopek Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z przyrody

laureat

V miejsce

Wioletta Kumor
9. Maria Dziewirz Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z języka polskiego

laureat

VIII miejsce

Justyna Nieć
10. Amadeusz Michalski Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z języka polskiego

laureat

IX miejsce

Ewa Gunia
11. Antoni Kurpisz-Sobucki Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z języka polskiego

laureat

VI miejsce

Ewa Gunia
12. Mikołaj Kopek XXIII edycja Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej laureat Barbara Żaczek
13. Kamil Filip Kumor XXIII edycja Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej finalista Barbara Żaczek
14. Maja Kania Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kolorowa skarpetka” III miejsce prace grupowe Magda Lechowska - Brych
15. Maja Lechowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Kolorowa skarpetka”

III miejsce prace grupowe Magda Lechowska - Brych
16. Weronika Czerw XXIII edycja Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej laureat Barbara Żaczek

Osiągnięcia sportowe uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Nazwa drużyny

i jej

skład

Nazwa zawodów

Zajęte miejsce na

szczeblu wojewódzkim

bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko opiekuna
1. Wojciech Partyka I Międzynarodowy Turniej Szachowy „Szachowe andrzejki” XIII miejsce Ewa Kupiec
2. Wiktor Partyka Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski na rok 2018 II miejsce Ewa Kupiec
3. Wiktor Partyka Turniej Klasyczny na II i III kategorie szachową I miejsce Ewa Kupiec
4. Wiktor Partyka

VIII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH

Turniej Finałowy

III miejsce Ewa Kupiec
5. Wiktor Partyka

II GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH

w szachach błyskawicznych

II miejsce Ewa Kupiec
6. Wiktor Partyka VIII Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa w szachach II miejsce Ewa Kupiec
7. Wiktor Partyka Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 finalista Ewa Kupiec
8. Wiktor Partyka Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci
i Młodzieży Szkolnej
w Turnieju Szachowym
II miejsce Ewa Kupiec
9. Wiktor Partyka I Międzynarodowy Turniej Szachowy „Szachowe andrzejki” IV miejsce Ewa Kupiec
10. Wiktor Partyka Mistrz Olimpiady Sportowej mistrz Ewa Kupiec
11 Wiktor Partyka Turniej Tenisa Sportowego I miejsce Ewa Kupiec
12. Antoni Kulpiński I Międzynarodowy Turniej Szachowy „Szachy błyskawiczne” I miejsce Ewa Kupiec
13.

Dominik Bakalarczyk

Bartosz Gąsior

Finał wojewódzkiego Turnieju Piłki Ręcznej zorganizowanego w ramach programu „Gramy w Ręczną” III miejsce Robert Papaj
14. Maciej Kulpiński I Międzynarodowy Turniej Szachowy „Szachowe andrzejki” III miejsce Ewa Kupiec
15. Nikola Piwowarczyk

Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

w Turnieju Szachowym Marszałka Województwa Świętokrzyskiego

I miejsce Ewa Kupiec
16. Mikołaj Kopek

Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

w Turnieju Szachowym Marszałka Województwa Świętokrzyskiego

IV miejsce Ewa Kupiec
17. Amelia Wach

Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

w Turnieju Szachowym Marszałka Województwa Świętokrzyskiego

V miejsce Ewa Kupiec
Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!