Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Słodkości na Święto Niepodległości

Na pewno jest 100, a może nawet więcej sposobów, na świętowanie stulecia naszej Niepodległości. Jesteśmy bardzo kreatywni w wymyślaniu działań i konkursów.

Uczniowie bardzo lubią konkursy, kochają satysfakcję z wygranej, ale uwielbiają też dostawać nagrody. Kiedy tak rozmyślaliśmy, jak tu zdobyć fundusze na upominki dla znawców historii, utalentowanych artystów czy aktorów, z pomocą przyszły Mamy z Rady Rodziców, które zaproponowały kiermasz ze słodkościami w barwach narodowych. I tak dwudniowa akcja z pysznymi „patriotycznymi” smakołykami, wykonanymi przez nasze uczennice i uczniów z mamami lub samodzielnie, przyniosła efekt. Ale o tym…9 listopada!

Katarzyna Rusak-Szumilas

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!