Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Sportu w naszej szkole

Na przełomie maja i czerwca odbywały się w naszej szkole Dni Sportu. Przy pięknej pogodzie i w świetnych humorach reprezentacje poszczególnych klasy rywalizowały ze sobą w grach i zabawach na naszym boisku szkolnym.

Ze względu na ograniczenia pandemiczne rozgrywki zostały podzielone na trzy dni, aby móc zachować wymagania sanitarne. Pomysł rozgrywek miał na celu powrót uczniów do aktywności fizycznej po kilkumiesięcznej przerwie związanej z pandemią. Wszyscy wspaniałe się bawili i z nową energia powrócili do szkolnej ławy i zajęć wychowana fizycznego, w myśl powiedzenia „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Każda z klas chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Wszyscy okazali się zwycięzcami poprzez swój udział w tych rozgrywkach. Gratulujemy!

Rywalizacja w grach i zabawach na szkolnym boisku.

Rywalizacja w grach i zabawach na szkolnym boisku.

Rywalizacja w grach i zabawach na szkolnym boisku.

Rywalizacja w grach i zabawach na szkolnym boisku.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!