Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Ślubowanie Klas Pierwszych 2021

19 października odbyła się w naszej szkole jedna z ważniejszych dorocznych uroczystości – Ślubowanie Klas Pierwszych. Jest ona ogromnym przeżyciem nie tylko dla uczniów i ich rodziców, ale także dla wychowawców.

W tym roku szkolnym 2021/2022 do grona naszej społeczności zostało przyjętych 67. uczniów z trzech klas pierwszych.

Pierwszoklasiści na rozpoczęcie uroczystości pięknie zaśpiewali hymn państwowy, a następnie zdali egzamin z wiedzy na temat swojej ojczyzny. W obecności sztandaru szkoły złożyli ślubowanie na ręce Pani Dyrektor Małgorzaty Chrzanowskiej, a pasowania dokonał Pan Dyrektor Dariusz Kumor.

Pan Dyrektor i Poczet Sztandarowy naszej Szkoły

Dyrekcja Szkoły z tekstem ślubowania i ołówkiem do pasowania na ucznia

Uczniowie składają ślubowanie

Dzieci z klas I a, I b i I c podczas ślubowania

Po tych emocjonujących chwilach dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytując poznane wiersze i piosenki, które w wesoły sposób ukazały szkolne życie najmłodszych uczniów.

Na zakończenie uroczystości pierwszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki przekazane przez rodziców, stanęły do wspólnych pamiątkowych zdjęć. Następnie każda klasa udała się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów!

Dorota Mrożek, Czesława Parada, Agnieszka Dudek

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!