Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Aktywnie i pouczająco na wyjeździe klasy VII a i VII b

W ramach aktywnego powrotu do szkoły i poprawieniu sprawności fizycznej klasy VII a i VII b wraz z wychowawczyniami udały się na wycieczkę do Kielc.

O godz. 9.30 uczniowie w kinie Helios obejrzeli film produkcji polskiej pt. „Czarny młyn”, oparty na świetnej książce Marcina Szczygielskiego „Czarny Młyn”, nagrodzonej w prestiżowym Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren dla dzieci i młodzieży. To wzruszająca opowieść o akceptacji i tolerancji, do której dzieci muszą dojść własną drogą. Iwo wraz z grupą przyjaciół mieszkają w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Z każdym dniem coraz bardziej zaczynają ich fascynować górujące nad okolicą ruiny ogromnego fabrycznego młyna, zwanego przez miejscowych Czarnym Młynem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren, w sielankowym dotąd miasteczku rozpoczyna się seria niesamowitych zdarzeń, które wystawią na próbę ich przyjaźń. Nasi uczniowie razem z bohaterami przeżywali przygody i zapartym tchem śledzili całą akcję filmu.

Nasi uczniowie w oczekiwaniu na seans

Po filmie uczniowie udali się do parku trampolin FlaySky. Tam, po rozgrzewce, mogli aktywnie spędzać czas poprawiając swoją kondycję fizyczną i zacieśniać kontakty rówieśnicze.

Uczniowie w parku trampolin

Uczniowie w parku trampolin

 Pamiątkowe zdjęcie na koniec pobytu

Nie obyło się bez pobytu w McDonaldzie w drodze powrotnej. Uczniowie już snują plany kolejnych wyjazdów.

Agnieszka Mączyńska, Renata Kręt

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!