Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Zwrot wypożyczonych lektur i książek do biblioteki szkolnej

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

w związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2019/2020 biblioteka szkolna rozpoczyna odbiór wypożyczonych lektur i pozostałych książek (z wyłączeniem podręczników). W dzienniku elektronicznym Librus, na koncie ucznia (w zakładce Książki), jest informacja o książkach, które uczeń wypożyczył.

Ze względu na wprowadzony rygor sanitarny osoba oddająca książki powinna wejść do szkoły w maseczce i zdezynfekować dłonie. Książki, po okazaniu nauczycielowi biblioteki, zostawia się na stoliku ustawionym przed biblioteką. Prosimy o wchodzenie na teren szkoły z zachowaniem dystansu społecznego.

Prosimy o zwrot wypożyczonych lektur i książek od 1 czerwca do 17 czerwca br. Biblioteka będzie czynna od 9.00 do 12.00 w dni robocze.

W najbliższym czasie zostanie podany szczegółowy harmonogram zwrotu podręczników, zawierający oddzielne godziny zwrotów dla każdej klasy.

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCA PRACY BIBLIOTEKI W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W BUSKU-ZDROJU W WARUNKACH PANDEMII COVID-19

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!