Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Pasowanie na czytelnika 2018

26 kwietnia, w naszej bibliotece szkolnej, jak co roku, odbyło się Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników. Pierwszaków przywitała pani bibliotekarka wraz z tajemniczym gościem, którym był… molik książkowy. Zapoznał on uczniów z zasadami panującymi w bibliotece, a także sprawdził ich wiedzę na temat popularnych baśni. Dzieci utrwaliły wiadomości na temat szanowania książek, zapoznały się z książkami, które znajdują się w bibliotece szkolnej. Zadawały mnóstwo pytań, co bardzo nas ucieszyło. Podczas pasowania uczniowie przyrzekali dbać o książki i być ich przyjacielem, a na pamiątkę pełnoprawni już czytelnicy otrzymali kolorowe zakładki, przygotowane specjalnie na tę okazję, oraz dyplomy klasowe. Uczniowie mieli okazję pooglądać książki w czytelni, a większość z nich wypożyczyło przynamniej jedną książkę.

Dla wielu był to początek przygody z biblioteką, która mamy nadzieję będzie trwała latami.

pasowanie2018_1.jpg - 97.41 KB

pasowanie2018_2.jpg - 103.59 KB

pasowanie2018_3.jpg - 97.38 KB

Ewelina Ciślak

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!