Odwiedza nas 485 gości oraz 0 użytkowników.

Wymienialnia książek

Wyjątkowa akcja wymiany książek pt.: Wymienialnia książek – to nie lada gratka dla uczniów naszej szkoły. Każdy kto ma w domu prywatną biblioteczkę wie, że sam fakt posiadania książek na półce jest powodem do dumy i radości. I choć wszystkie darzy bezinteresowną miłością, po chwili zastanowienia wskazać mógłby przynajmniej jedną pozycję, w stosunku do której żywi uczucia nieco mniejsze – pochopny zakup, nietrafiony prezent lub książka, która po prostu się znudziła. Książka, której nikt nie bierze w ręce traci swą magiczną moc. Nie można jej zmarnować! Nasza rada? Znajdź jej nowego właściciela!

W naszej szkole już po raz drugi organizowana jest Wymienialnia książek. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród uczniów młodszych, jak i tych starszych, a także wśród nauczycieli.

wymiana2_2016.jpg - 117.59 KB

UWAGA!!!

Ze względu na ciągłe dopytywanie się: „Kiedy będzie można wymienić książkę?” postanowiliśmy akcję „wkomponować” na stałe w grafik pracy biblioteki szkolnej. Zainteresowani będą mogli w każdej chwili przyjść i wymienić książkę na inną.

Dla przypomnienia:

  • W akcji nie chodzi o pozbycie się starych, zniszczonych książek, lecz o przekazanie ciekawych pozycji innym osobom, dlatego też w wymianie mogą brać udział jedynie książki wydane po 2005 roku.
  • Wymianie podlegają jedynie książki, które nie są zniszczone.
  • Wymianie nie podlegają podręczniki szkolne i przewodniki, poradniki, atlasy itp.

Ewelina Ciślak
Justyna Nieć
maj 2016

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!