Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, dlatego też dzieci odwiedziły bibliotekę szkolną.

Pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom o zbiorach znajdujących się na półkach. Dzieci zobaczyły, jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się także, jak należy dbać o książki. Spotkanie nie mogło się odbyć bez głośnego przeczytania wybranej przez dzieci bajki. Później dzieci wspaniale poradziły sobie z ułożeniem z puzzli postaci bajkowych i przeczytały tytuły ułożonych bajek z rozsypanych sylab. W nagrodę dostały dużo kolorowanek. Dzieci obiecały, że wrócą do biblioteki, aby móc korzystać z bogatej oferty książek dla dzieci.

W klasie dzieci starannie pokolorowały obrazki z ulubionymi bohaterami bajek i zorganizowano wystawkę prac plastycznych.

Renata Mielowska, Iwona Jaroń, Monika Koszela

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!