Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Konkurs plastyczny „Zaczarowana zagroda” w klasach drugich

29 lutego został rozstrzygnięty międzyklasowy konkurs plastyczny pt. „Zaczarowana zagroda”, którego celem było rozwijanie umiejętności plastycznych i twórczych dzieci.

Zadaniem uczniów było wykonanie pracy przestrzennej samodzielnie lub w grupach 3-4 osobowych, używając przy tym różnych materiałów i technik plastycznych. Dzieci podczas lekcji pracowały z wielką przyjemnością i zaangażowaniem, czego efektem były piękne prace zaczarowanej zagrody, w której nie zabrakło bohaterów opowiadania, sławnego Elegancika czy Profesora. W trakcie wykonywania swoich prac dzieci miały okazję rozwinąć umiejętność pracy w grupie, komunikacji między sobą i umiejętności społecznych.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY

Anna Wilk, Dorota Mrożek, Czesława Parada

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!