Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Podziękowania za Wasze gorące serca

Koledzy i Koleżanki, informujemy, że w ramach grudniowej akcji
Z sercem dla Dawida Szpaka” zebraliśmy kwotę:
606,90 zł (SU) oraz 541 zł (wolontariat),
łącznie:
1 147,90 zł.

Pieniądze zostały wpłacone na konto Dawida.

 

Lista darczyńców:

Piotrek Śledź I a, Basia Sokołowska I a, Zuzanna Żarek III b, Piotrek Jasiński II a, Dagmara Duda IV a, Alicja Sarna V c, Amelia Majcher II a, Lena Matuszewska II a, Kuba Krakowski I a, Pani Wojnowska, Michał Cisowski III c, Kuba Kaputa I c, Natalia Dziedzic IV a, Agnieszka Kozłowska III c, Ewa Kułaga VII b, Jakub Cygan V c, Piotr Szumilas VII b, Ola I b, Alicja Nowak VI e, Mikołaj Kozar IV a, Bartosz Paluch VI a, Wiktor Stępień VII a, Patryk Sobczyk VIII b, Kuba I c, Ernest, Ola Byczkowska VII b, Natalia, Justyna, Emilia Marchewka IV a, Justyna Wach VII b, p. D. Nowak, p. E. Gunia.

dawid2020_2.jpg - 100.49 KB

dawid2020_3.jpg - 65.97 KB

Ponadto przekazaliśmy dzieciom przebywającym w Szpitalu „Górka” w Busku-Zdroju słodycze zebrane w naszej szkole (trzy kartony).

Lista darczyńców:

Kinga Mierzwa I a, Maria Krzemińska, Kacper I c, Jakub Lech, Michał Cisowski III c, Olivier Gliński, Piotr Jasiński, Kasia Stępień, Emil Kaczmarczyk, Paweł Paluch, Kacper Mierzwa, Zuzia Oborska, Maja Skowron, Szymon Hynek II a, Miłosz Waga, Emilia Marchewka, Nikola Ciślak, Julia Kozieł, Weronika Czerw IV a, Ola Kwiecień, Zuzanna Żarek, Kamil, Bartek, Daniel Drąg, Jakub Styrna, Ania Maciąg, Bartek Sołtysik, Mateusz Szymczyk III b, Igor Piła, Maja Stawarz, Asia Szumilas, Dominik Witczak III a, Natasza Pawełczyk, Maja Hynowska, Bartosz Hynowski V a, Kacper Suwara VI b, Oktawia Bujak, Natalia Ćwiertnia V c, Basia Nowak, Wiktoria Karcz VI e, Natalia Kwiecień VII b, Patryk Sobczyk, Ala Krzemińska, Karolina Gajda VIII b, Kacper Trzaska, Igor Tracz, Hubert Robak, Dominika Kozieł, Natalia Kasza VIII a.

dawid2020_1.jpg - 96.17 KB

Samorząd szkolny

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!