Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Szkolny konkurs na Anioła Bożonarodzeniowego

W grudniu w naszej szkole z inicjatywy samorządu uczniowskiego odbył się konkurs plastyczny na „Anioła Bożonarodzeniowego". Jego celem było nawiązanie do tradycji świąt Bożego Narodzenia jak również rozwijanie wśród uczniów twórczych zainteresowań, wyobraźni i fantazji.

 

Dzieci zwłaszcza z klas młodszych, bardzo chętnie zaangażowały się do udziału w konkursie. Dostarczyły jego pomysłodawcom prawdziwe dzieła sztuki. Przygotowały 16 pięknych, oryginalnych i ciekawych aniołów, które wykonały, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne.

Podsumowanie konkursu odbyło się dnia 20 grudnia 2019 roku. Jury, w skład którego weszli opiekunowie SU oraz przedstawiciele samorządu szkolnego i nauczycielka plastyki, miało niełatwe zadanie wytypowania najlepszych prac, ocenianych według takich kryteriów jak: pomysłowość, estetyka wykonania, techniki plastyczne, wkład pracy i ogólne wrażenia. Ostatecznie po negocjacjach ustalono następujące wyniki konkursu pt. „Mój Anioł Bożonarodzeniowy”:

I miejsce

 • Weronika Czerw - kl. IV a

II miejsce

 • Maja Skowron - kl. II a
 • Katarzyna i Agata Łukasik - kl. II b i kl. V b
 • Natalia Tometczak - kl. VI e

III miejsce

 • Ksawery Paw - kl. IV a
 • Antonina Skarubowicz - kl. IV a
 • Mariam Sztafrowska - kl. I c

Wyróżnienia:

 • Nikola Koszela - kl. III c
 • Marcel Sapa - kl. I c
 • Lena Pawełkiewicz - kl. I c
 • Igor Zieliński - kl. I c
 • Anna Pabjan - kl. I c
 • Jakub Kaputa - kl. I c
 • Maria Krzemińska - kl. I c
 • Adam Renda - kl. I c
 • Bartosz Trela - kl. I c

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy zaangażowania i pomysłowości.

Samorząd szkolny

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!