Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

SKRZYNKA ZAUFANIA

W naszej szkole zaczęła funkcjonować „skrzynka zaufania” dla uczniów.

Jest to skrzynka, do której można anonimowo wkładać wiadomości o trapiących uczniów problemach, o których boją się mówić lub też nie wiedzą, do kogo zwrócić się po pomoc.

Dzięki tej skrzynce istnieje możliwość podzielenia się informacjami o problemach swoich, rówieśników, swojej klasy oraz naszej szkoły, o których dorośli często nie mają pojęcia, a które utrudniają dorastanie. Ta skrzynka to szansa na to, by w naszej szkole wszyscy czuli się bezpiecznie, by atmosfera w niej panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi każdego z Was.

Dzięki Waszym wiadomościom i sygnałom możliwe będziereagowanie przez nas „dorosłych” w sytuacjach kryzysowych, by zapewnić Wam niezbędną pomoc i wsparcie.

Jeśli mamy szybko i skutecznie działać, i docierać do osób potrzebujących, to wielkim ułatwieniem będzie podanie nazwiska lub klasy, w której konieczna jest nasza pomoc.

Dzięki „skrzynce zaufania” możesz otrzymać pomoc ze strony dyrekcji szkoły, nauczycieli, wychowawców, pedagoga, a także innych osób lub instytucji zajmujących się udzielaniem pomocy osobom potrzebującym!!!

Nie przechodź obojętnie wobec zła, które dzieje się wokół Ciebie!!!

Opiekun Samorządu Szkolnego

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!