Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Po wakacyjnej przerwie rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Rok 2021/2022. Szczególnie ciepło witamy w gronie społeczności szkolnej najmłodszych uczniów, czyli pierwszaków, którzy rozpoczynają przygodę ze szkołą oraz dzieci z oddziału przedszkolnego.

Uczniów i rodziców powitała dyrekcja i nauczyciele. W tym roku wychowawcami klas pierwszych będą: kl. I „a” – p. Czesława Parada, kl. I „b” – p. Dorota Mrożek, kl. I „c" -  p. Agnieszka Dudek oraz nauczyciel wspomagający – p. Magdalena Czerw. Wychowawcą oddziału przedszkolnego została p. Wioletta Ozimina, zaś nauczycielem wspomagającym - p. Magdalena Lechowska-Brych.

Nowi członkowie społeczności szkolnej z opiekunami

Uczniowie klas pierwszych i oddział przedszkolny ze swoimi wychowawcami

Życzymy całej społeczności szkolnej spokojnego, zdrowego roku oraz osiągania przez uczniów jak najlepszych wyników w nauce.

Dorota Mrożek

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!