Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Klasa II a w „Dziecięcej Krainie Quadów”

Słoneczna pogoda oraz zbliżające się wakacje zachęcają do wyjazdów oraz aktywnego spędzania czasu z dala od lekcji i obowiązków szkolnych. Dlatego 8 czerwca klasa II a wraz z opiekunami Panią Marzeną Gzyl oraz Anna Zalewską-Pabis uczestniczyła w wycieczce do Dziecięcej Krainy Quadów, położonej w miejscowości Kameduły.

Na początku przywitała nas właścicielka Pani Aleksandra, która poinformowała dzieci o zasadach bezpieczeństwa podczas korzystania z atrakcji i przejazdów quadami. Dzieci od razu ustawiały się w kolejce, aby móc przejechać się dziecięcym quadem.

Kolejną atrakcją były dmuchańce Ocean oraz Buggy, na których dzieci skakały i bawiły się w najlepsze, za to w basenie z kulkami nurkowały. Wspólne harce na trampolinach, placu zabaw oraz w bawialni Małpi Gaj sprawiły wszystkim wiele radości. Chłopcom bardzo spodobał się Piracki Statek, na którym mogli się poczuć jak prawdziwi kapitanowie. Szaleństwom nie było końca!

Zabawę przerwał czas na krótki odpoczynek oraz wspólny posiłek. Właścicielka obiektu przygotowała kiełbaski z grilla. Potem dzieci miały jeszcze czas na zabawę w chowanego. Na koniec uczniowie zrobili sobie wspólne zdjęcie i serdecznie podziękowali za ciepłe przyjęcie i moc atrakcji. Zmęczone, ale szczęśliwe bezpiecznie wróciły do szkoły.

Serdecznie dziękujemy Pani Justynie Sokołowskiej oraz Pani Barbarze Muszyńskiej za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki.

M. Gzyl, A. Zalewska-Pabis

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!