Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień głośnego czytania w klasie I a

Uczniowie klasy I a wraz z opiekunami wzięli udział w akcji sklepów „Biedronka” pt. „Szkolne przygody słodziaków”.

Dzieci każdego dnia pod kontrolą rodziców czytały w domu, co zostało udokumentowane podpisem rodzica. Za każdy podpis uczeń dostawał naklejkę ze słodziakami. Dodatkowo czytaliśmy głośno przygody słodziaków w klasie. Przygotowaliśmy też zwierzątka z surowców wtórnych. Dzieci przynosiły zakrętki plastikowe po różnych napojach, z nich powstało nasze magiczne drzewo. Celem akcji jest zdobycie książek do biblioteki szkolnej i popularyzacja czytania wśród dzieci.

Na dzień głośnego czytania zaprosiliśmy babcię Antosi Kozłowskiej, panią Żurman, która czytała dzieciom wiersz Czesława Janczarskiego pt. „Kto w lesie mieszka?”. Drugi gość to uczeń klasy VII b Antoś Kurpisz-Sobucki, który przepięknie przeczytał fragment książki „Kocie historie” Tomasza Trojanowskiego. Również uczniowie naszej klasy, chociaż to pierwszaki, pięknie czytali fragmenty książek. To był bardzo udany dzień.

Marzena Gzyl, Anna Zalewska Pabis

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!