Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

ogłasza zapisy uczniów do oddziału przedszkolnego

i klas pierwszych

na rok szkolny 2016/2017

 

Zapisy do klas pierwszych w terminie od 15.02.2016 r. do 11.03.2016 r.

Uchwała Nr XV/209/2016 w sprawie ustalenia kryteriów naboru do klas pierwszych szkół podstawowych i gimnazjów, dla których organem prowadzącym jest gmina Busko-Zdrój, mających zastosowanie do kandydatów zamieszkałych poza obwodami tych szkół oraz wskazania dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełniania tych kryteriów.

Zapisy do oddziału przedszkolnego (tylko 6-latki) w terminie od 15.02.2016 r. do 8.03.2016 r.

Uchwała Nr XV/208/2016 w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Busko-Zdrój na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego.

 

Zapisów dokonujemy w sekretariacie szkoły w godzinach 700 – 1400

 

 NASZA OFERTA:

*   w szkole pracuje doskonale przygotowana kadra pedagogiczna, stale doskonaląca swój warsztat;

*   uczniowie naszej szkoły otrzymują staranne przygotowanie do szkół ponadpodstawowych, zajmują czołowe miejsca w olimpiadach przedmiotowych, konkursach, turniejach i zawodach sportowych;

*   uczniowie naszej szkoły co roku osiągają bardzo wysokie wyniki ze sprawdzianu po szóstej klasie;

*   w szkole działa ponad 20 kół i organizacji szkolnych, w których uczniowie pogłębiają wiedzę i rozwijają swoje talenty; szczególnym zainteresowaniem cieszy się koło szachowe, taneczne, muzyczne, teatrzyk, koło przyrodnicze, plastyczne, polonistyczne, biblijne, zajęcia informatyczne, zajęcia na basenie oraz inne zajęcia sportowe;

*   w naszej szkole sprawnie działa system zajęć wyrównawczych, pomagający dzieciom, mającym trudności w nauce;

*   od wielu lat nasza szkoła prowadzi klasy integracyjne;

*   w szkole pracuje pielęgniarka, pedagog i psycholog oraz logopeda, który służy pomocą dzieciom mającym trudności w wymowie;

*   szkoła posiada bardzo dobrze wyposażoną pracownię komputerową i multimedialną, pracownię językową, nowoczesne sale lekcyjne, bardzo dobrze wyposażoną salę dla oddziału przedszkolnego;

*   w szkole znajduje się świetlica, stołówka szkolna z domowymi obiadkami, biblioteka, działa Spółdzielnia Uczniowska „Zgoda” oraz istnieje dobrze wyposażona baza rekreacyjna: plac  zabaw, siłownia, sala gimnastyczna i boiska szkolne;

*   szkoła zapewnia opiekę świetlicy szkolnej w godz. 650 – 1600.

ZAPRASZAMY!

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!