Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Klasa II a z życzeniami dla Tatusiów

Co roku 23 czerwca obchodzimy „Dzień Ojca”. Jest to ważny i szczególny dzień dla wszystkich Tatusiów. Dlatego uczniowie klasy II a pod opieką Pani Marzeny Gzyl oraz Anny Zalewskiej-Pabis przygotowały krótki program artystyczny dedykowany wszystkim Tatom.

Dzieci składały życzenia oraz zaśpiewały piosenkę Arki Noego „Nie boję się gdy ciemno jest” oraz piosenkę Natalii Kukulskiej „Co powie Tata”. Basia wykonała utwór Marka Grechuty „Dni których nie znamy” na saksofonie.

Wszystkim Tatom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

tata1

Bartek, Piotr, Mateusz, Kuba, Tomek, Szymon, Kacper, Dominik, Oskar składają życzenia z okazji Dnia Ojca

Ewa, Basia, Ida, Tosia, Pola, Kinga, Alicja, Ola, Lenka, Milenka składają życzenia z okazji Dnia Ojca

Cała klasa śpiewa piosenkę Co powie Tata

Cała klasa śpiewa piosenkę Nie boję się gdy ciemno jest

Basia gra na saksofonie

M. Gzyl, A. Zalewska-Pabis

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!