Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Pierwszaki sadzą drzewka

Od wielu lat tradycją naszej szkoły stało się sadzenie drzewek przez naszych absolwentów. Jednak w tym roku postanowiliśmy zmienić zwyczaj na nowy. Przed ceremonią ślubowania pierwszaczków odbyła się inna uroczystość – sadzenie drzewek. Rodzice pomogli nie tylko w zakupie drzewek, ale również towarzyszyli dzieciom przy ich sadzeniu.

Sadzenie drzew to bardzo ważna rzecz, to dzięki nim mamy tlen, którym oddychamy, dlatego wokół szkoły powinno być ich jak najwięcej. Jest jeszcze jeden powód, dla którego teraz pierwszaki sadzą drzewka, a nie absolwenci. Uczniowie przez 8 lat nauki w szkole będą mogli obserwować jak ich drzewka rosą i rozwijają się. Może dzięki temu dzieci lepiej zapamiętają ich nazwy.

drzewka2019_1.jpg - 108.68 KB

drzewka2019_2.jpg - 99.68 KB

Marzena Gzyl

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!