Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

28. Finał WOŚP już za nami…

Po raz kolejny wspieraliśmy akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku zaprezentowaliśmy na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury krótki program artystyczny. W tym roku dominował taniec. Uczennice: Ewa Sroka, Zuzanna Wilk, Joanna Morus, Amelia Buczak, Oktawia Bujak oraz Weronika Kuc zaprezentowały się w świątecznej aranżacji „Merry Christmas everyone”. Weronika ponadto wystąpiła w bardzo energetycznym tańcu nowoczesnym /dico dance/.

W zupełnie inny nastrój wprowadziły widzów tancerki: Nikola Dudek, Natalia Kwiecień, Lena Walas, Magdalena Mocko. Dziewczyny zatańczyły przepiękny układ do „Waltza of Roses” Eugene Dogi. Nagrodą dla wykonawców były gromkie brawa i pełna widownia.

Halina Mazur, Ewa Gunia
Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!