Odwiedza nas 328 gości oraz 0 użytkowników.

Nasi uczniowie zdają certyfikat „Fit in Deutsch” w Krakowie

Znajomość języka obcego jest dużym atutem na całym świecie, zwłaszcza jeśli jest udokumentowana certyfikatem językowym. Egzamin umożliwia ocenę umiejętności językowych uczniów, a certyfikat potwierdza poziom językowy, co jest bardzo ważne przy ubieganiu się w przyszłości o pracę lub podczas studiów. Certyfikaty Goethe Institut są uznawane na całym świecie.

 

certyf2019_1.jpg - 73.33 KB

24. maja 2019 r. jedenastu uczniów z klas ósmych naszej szkoły zdawało egzamin państwowy z języka niemieckiego „Fit in Deutsch 1” na poziomie A1, w Goethe Institut w Krakowie, pod kierunkiem p. Anny Kopeć.

Do egzaminu przystąpili:

  • Natalia Paździor, Gabriela Placha, Kamil Kumor, Dawid Seremak z klasy VIII a,
  • Alicja Handzlik, Michał Rogowski, Tomasz Koziara z klasy VIII b,
  • Oliwier Kornecki, Julia Walęzak, Dominik Papaj, Piotr Nowak z klasy VIII c.

certyf2019_2.jpg - 64.19 KB

Uczniowie wspaniale sobie poradzili podczas egzaminu ustnego, uzyskując w większości maksymalną ocenę. O wynikach z egzaminu pisemnego dowiemy się wkrótce. Życzymy wszystkim, aby w czerwcu otrzymali certyfikaty!

certyf2019_3.jpg - 112.38 KB

Anna Kopeć

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!