Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Świąteczne warsztaty plastyczne

W ramach innowacji pedagogicznej „Arteterapia szansą na rozwój” w tym szczególnym przedświątecznym czasie, w naszej szkole zostały zorganizowane warsztaty plastyczne dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Dzieci wykonywały różne prace plastyczne, dowolnymi technikami według własnych pomysłów pod okiem swoich nauczycieli wspierających. Powstały piękne kartki świąteczne, ozdoby z masy solnej, choinka z papieru czy plasteliny, bombka ozdabiana sznurkiem. Dla dzieci było to wielkie wydarzenie, ponieważ w tym szczególnym czasie, kiedy każdy z nas potrzebuje kontaktu z drugim człowiekiem, mogły się spotkać, wspólnie pracować i pobyć trochę w swoim towarzystwie.

Radość dzieci była wielka. Podczas warsztatów z wielkim zaangażowaniem tworzyły swoje małe dzieła.

Agnieszka Zawalska
Monika Kopeć
Anna Wilk

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!