Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

8 grudnia 2019 r. w BSCK odbyła się kolejna już edycja wspaniałej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”, którą otworzył Pan Burmistrz Waldemar Sikora.

Nasza szkoła jak co roku dołączyła do tego przedsięwzięcia. Jako pierwsze na scenie wystąpiły starsze koleżanki, które przepięknie zatańczyły walca. Następnie wystąpiły uczennice klasy V c prezentując taniec „Nowell”. Na zakończenie Weronika Kuc brawurowo wykonała solo taniec nowoczesny. Występ naszych artystów został nagrodzony gromkimi brawami.

Mamy nadzieję, że pełen dobrej energii, rozświetlony blaskiem anielskich skrzydeł występ, był dobrym podziękowaniem dla wszystkich szlachetnych serc.

szl_paczka2019_1.jpg - 72.93 KB

szl_paczka2019_2.jpg - 62.33 KB

E. Gunia
H. Mazur
A. Zdziarska

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!