XII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ WIEDZY I SPORTU dla klas I

Grudzień to miesiąc szczególny. Wszystkim udziela się atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wspaniałym wstępem do tych wydarzeń są Mikołajki – jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Pracowity Mikołaj znalazł czas by odwiedzić naszą szkołę i obdarować wszystkie dzieci prezentami. Uczniowie klas pierwszych na ten dzień czekali z ogromną niecierpliwością nie tylko ze względu na wizytę Mikołaja oraz prezenty, ale także na Mikołajkowy Turniej Wiedzy i Sportu, który organizowany jest już w naszej szkole po raz dwunasty. Turniej ten jest już tradycją i uczniowie klas młodszych przygotowują się do niego z niemałym zaangażowaniem.

Dzieci brały udział w konkurencjach sportowych dostosowanych do swojego wieku oraz wykazały się wiedzą dotyczącą postaci Mikołaja i zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Podczas rywalizacji drużyn nie zabrakło wspaniałego dopingu pozostałych uczniów oraz wizyty Mikołaja, który obdarował wszystkich słodkościami.

Uczniowie biorący udział w zawodach otrzymali dyplomy oraz nagrody, które będą służyły całej klasie.

Od kilku lat nasz Turniej wspiera „Buskowianka”, ofiarując dzieciom zapas wody na czas trwania zawodów.

Składamy serdeczne podziękowania wraz z uczestnikami Turnieju, dla Pana Prezesa Zarządu „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. Wojciecha Lubawskiego za hojny dar.

turn_mikol2019_1.jpg - 87.54 KB

turn_mikol2019_2.jpg - 78.49 KB

turn_mikol2019_3.jpg - 86.83 KB

turn_mikol2019_44.jpg - 84.84 KB

turn_mikol2019_5.jpg - 78.36 KB

turn_mikol2019_6.jpg - 61.46 KB

Była przednia zabawa, zdrowa rywalizacja i uśmiech na twarzach dzieci.

Do zobaczenia za rok!

Ewelina Ciślak