Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój

26 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój. Po bardzo emocjonujących meczach i zwycięstwach z SP Dobrowoda i SP Siesławice oraz remisie z SP nr 3 z Buska drużyna naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce i zdobyła okazały puchar.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali Mikołaj Chodór, Jakub Kasperek oraz Bartłomiej Molęda, który również został zawodnikiem turnieju.

Pan Radosław Sędzielewski wręczył puchar zwycięzcy na ręce Bartka Molędy – zawodnika turnieju 

Drużyna PSP nr 2 Busko wystąpiła w następującym składzie: Wiktor Partyka, Jakub Peroń, Jakub Kasperek, Mikołaj Chodór, Mikołaj Wójcik, Łukasz Zając, Bartłomiej Adamczyk, Gabriel Wojciechowski, Bartłomiej Molęda, Wiktor Wasilewski. Opiekun drużyny Robert Papaj.

Reprezentacja naszej szkoły z opiekunem Robertem Papajem 

Robert Papaj

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!