Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Jak ważna jest ekologia wszyscy wiemy. Już od najmłodszych lat uczymy się, jak chronić rośliny, zwierzęta, wodę. Z tej okazji nasza szkoła podejmuje wiele inicjatyw mających na celu ochronę przyrody ożywionej i nieożywionej. Uczymy dzieci szacunku do przyrody i potrzebę jej ratowania.

W czerwcu 2021 roku odbyło się podsumowanie XVIII Gminnego Konkursu Plastycznego o tematyce ekologicznej pt. „Łąka i jej mieszkańcy”. Organizatorem konkursu jest Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój przy współudziale naszej szkoły.

Konkurs ten, jak co roku, cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i nauczycieli ze szkół naszej gminy. Widoczne to jest w ilości prac, które do nas napływały. Komisja w składzie: Ewelina Ciślak PSP Nr 2, Barbara Wnuk-Spirowska PSP Nr 1, Sylwia Bech przedstawicielka Wydziału Budownictwa, Urbanistyki i Ochrony Środowiska, Anna Wilk PSP Nr 2, Anna Adamczyk PSP Nr 2, wyróżniła wielu uczniów ze wszystkich szkół, których prace można było podziwiać na wystawie.

W końcu nadeszła chwila najbardziej oczekiwana!

Nagrody i dyplomy ze względu na pandemię uczniowie wraz z opiekunami mogli odebrać w naszej szkole. Radość i zadowolenie dzieci to bezcenne chwile dla nas wszystkich, i motywacja do organizowania tego typu przedsięwzięć. Wszyscy uczniowie otrzymali podziękowania za zaangażowanie i udział w konkursie.

Laureatami konkursu zostali:

W kategorii kl. „0”

I miejsce
Maria Curyło ZPO w Dobrowodzie

II miejsce
Anastazja Wróbel PP nr 3 w Busku-Zdroju

III miejsce
Emilia Zwierzchowska PP w Szańcu

Wyróżnienie
Jan Kolanowski PP nr 3 w Busku-Zdroju
Wiktoria Duda PSP nr 3 w Busku - Zdroju

W kategorii kl. I-III

I miejsce
Maksymilian Zych PSP nr 3 w Busku-Zdroju
Maja Skowron PSP nr 2 w Busku-Zdroju

II miejsce
Laura Kosela ZPO w Szańcu
Gabriela Ćwiernia ZPO w Szańcu

III miejsce
Wiktoria Garecka PSP nr 2 w Busku-Zdroju
Antonina Bugdalska PSP w Zbludowicach

Wyróżnienie
Weronika Nalepa PSP nr 3 w Busku-Zdroju
Monika Kępińska PSP w Siesławicach
Maciej Piras ZPO W Kołaczkowicach
Agata Dziurewicz PSP w Zbludowicach
Zofia Ficek ZPO w Dobrowodzie
Marcin Kolanowski PSP nr 3 w Busku-Zdroju
Ida Krawczyk PSP nr 2 w Busku-Zdroju
Milena Muszyńska PSP nr 2 w Busku-Zdroju

W kategorii kl. IV-VI

I miejsce
Emilia Bejmert PSP nr 2 w Busku-Zdroju
Wiktoria Włusek ZPO w Szańcu

II miejsce
Wiktor Piotrowski ZPO w Szańcu
Wiktoria Woźniak PSP w Zbludowicach

III miejsce
Rafał Chlebek ZPO w Szańcu
Nikola Klimaj PSP nr 3 w Busku-Zdroju

Wyróżnienie
Inez Maj PSP nr 3 w Busku-Zdroju
Maria Dziewirz PSP nr 2 w Busku-Zdroju
Adrian Kuta ZPO w Dobrowodzie
Anna Zoch PSP nr 1 w Busku-Zdroju

Nagrodzone uczennice naszej szkoły

Organizatorzy:
Ewelina Ciślak, Anna Wilk, Anna Adamczyk, Barbara Wnuk-Spirowska

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!