Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Ogólnopolski program „Gramy w Ręczną”

Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła w bieżącym roku szkolnym 2020/21 do Projektu Związku Piłki Ręcznej w Polsce i Ministerstwa Sportu i Turystyki promującego piłkę ręczną. Projekt skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych klas I-III. Zajęcia prowadzi pani Lucyna Kozłowska, a pierwsze kroki w szczypiorniaku stawiają pierwszaki. 

Każda szkoła zakwalifikowana do programu zyskuje:

  • zajęcia sportowe dla dzieci
  • sprzęt sportowy  (koszulki, piłki)
  • materiały edukacyjne (program szkoleniowy)
  • możliwość udziału w kursokonferencjach.

Zajęcia cieszą się bardzo dużą popularnością wśród pierwszaków i dają dzieciom dużo radości.

Lucyna Kozłowska

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!