Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

10 maja 2019 roku liczna reprezentacja naszej szkoły, pod opieką p. Małgorzaty Kalety, p. Agnieszki Mączyńskiej i p. Eweliny Ciślak uczestniczyła w Gminnych Biegach Przełajowych w Busku-Zdroju odbywających się na terenie Skateparku.

Uczniowie rywalizowali w poszczególnych kategoriach wiekowych i na poszczególnych dystansach. Wypadli bardzo dobrze zajmując wiele czołowych miejsc. W klasyfikacji generalnej szkół Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku-Zdroju zajęła I miejsce pokonując ponad kilkanaście szkół z naszego powiatu. Ten sukces zawdzięczamy nauczycielom wychowania fizycznego, którzy przygotowują uczniów do zawodów i rywalizacji sportowej.

Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowali się uczniowie:

  • I miejsce – Jakub Kowalczyk kl. VI
  • II miejsce – Jan Durnaś kl. I, Paweł Jewiarz kl. V,
  • III miejsce – Wiktor Partyka kl. V, Wiktor Mazur kl. VIII
  • IV miejsce – Daniel Drąg kl. II, Wiktoria Majcher kl. II, Hubert Seremak kl. VII, Piotr Pająk kl. VIII
  • V miejsce – Patrycja Adamczyk kl. V, Damian Stachowicz kl. VI

przelaj2019_1.jpg - 82.73 KB

przelaj2019_2.jpg - 115.39 KB

przelaj2019_3.jpg - 113.84 KB

przelaj2019_4.jpg - 74.63 KB

przelaj2019_5.jpg - 70.73 KB

Agnieszka Mączyńska, Małgorzata Kaleta

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!