Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła z Klasą 2.0 w III b

W ramach programu Szkoła z Klasą 2.0 uczniowie klasy III b realizowali zadanie „Uczymy Innych”.

W drugiej części zadania prezentacje przygotowali: Natalia Kwiecień i Gabrysia Kumor o Kosmosie. Na ten sam temat przygotowała lekcję dla nas Wiktoria Grochowska. Adam Roszkowski uczył nas o życiu w jeziorach. Hubert Oryniak opowiedział nam o swoich psach, a Antoś Kurpisz-Sobucki o „13 rzeczach, o których na pewno nie wiecie”. Michasia Kuc przybliżyła nam świat ludzi niewidomych i słabo widzących. Ewa Kułaga opowiedziała o zwierzętach zamieszkujących Afrykę. Dzieci bardzo chętnie włączyły się do realizacji tego zadania.

szkola2016_1.jpg - 85.12 KB

szkola2016_2.jpg - 74.54 KB

Marzena Gzyl
maj 2016

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!