Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Matki w klasie III b

31 maja do naszej szkoły przyszły mamy na zaproszenie swych pociech.

Uczniowie długo przygotowywali się do tego dnia, narysowali portrety mam, laurki i samodzielnie przygotowali przyborniki na różne drobiazgi. Niektórzy pokusili się na opisanie swych mam, aby mamy mogły zgadnąć o kogo chodzi.

mama2016_1.jpg - 102.94 KB

Podczas spotkania uczniowie recytowali poezję i prozę, Antek pięknie rapował piosenkę pt „Słowa”, a Lenka, Ola i Kasia śpiewały piosenkę Wojciecha Młynarskiego „Nie ma jak u mamy”. Podczas jej wykonania Natalka Kwiecień i Madzia Mocko zatańczyły samodzielnie przygotowany układ. Po części oficjalnej zaprosiliśmy mamy na poczęstunek, który pomogła przygotować babcia Przemka, oraz na konkursy, które przygotowały dzieci dla swych mam. Było więc odgadywanie długości wstążek, wagi towarów czy ilości monet. Dzień Mamy był bardzo udany.

mama2016_2.jpg - 94.80 KB

Marzena Gzyl
maj 2016

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!