Klasowe talenty

W każdej klasie jest wielu utalentowanych uczniów, również w naszej III b ich nie brakuje.

Osiem dziewczynek uczęszcza na dodatkowe zajęcia taneczne. Kasia i Ewa uczęszczają do szkoły tańca „Mimezis” prowadzonej przez pana Huberta Stachurę. Ich grupa nazywa się „Crazy kids”.

Natalka należy do najstarszej grupy „Perfekta I” prowadzonej przez panią Sylwanę Mazur.

Do „Perfekty II” należą Lenka, Madzia Molisak i Michasia, a w najmłodszej grupie „Perfekta III” tańczą Madzia Mocko i Laura. Ich szkoła nazywa się Perfecta Dance Academy, a zajęcia odbywają się w BSCK. Dziewczynki zdobyły wiele nagród drużynowo i indywidualnie.

Dodatkowo wszystkie dziewczynki w klasie uczęszczają na zajęcia koła tanecznego, które prowadzi wychowawczyni.

Hubert odnosi sukcesy w prowadzonej przez pana Marka Praska sekcji Karate Kyokushin, zajęcia odbywają się w „jedynce”.

Przemek uczęszcza na zajęcia piłki nożnej, a Kacper na pływalnię. Miłosz to nasz klasowy sportowiec, obok Marcela i Maćka. Gra w piłkę nożną, pływa, biega.

Madzia i Wiktoria uczą się dodatkowo w szkole muzycznej, Madzia na pianinie, a Wiktoria na flecie poprzecznym.

talent2016_1.jpg - 73.17 KB

talent2016_2.jpg - 72.64 KB