Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Piknik klasy III e z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca to dzień, na który czeka każde dziecko. My też chcieliśmy go przeżyć nietypowo i atrakcyjnie. Nasze marzenia niespodziewanie się spełniły. Nasza koleżanka Basia Nowak, zaprosiła wszystkich do siebie.

Dzięki uprzejmości państwa Wioletty i Roberta Nowaków – rodziców Basi, uczestniczyliśmy we wspaniałym pikniku urządzonym na ich działce. W organizacji imprezy pomagała Ala Nowak i jej mama, pani Danuta Nowak.

Pojechaliśmy do Dobrowody z samego rana. Na miejscu czekały na nas gospodynie, a w altance wspaniały poczęstunek. Po posiłku bawiliśmy się na podwórku w różne gry i zabawy ruchowe. Nikt się nie nudził! Potem zjedliśmy kiełbaski i chlebek z grilla. Korzystając z pięknej pogody opalaliśmy się i spacerowaliśmy. Z żalem opuszczaliśmy to wspaniałe miejsce i miłych organizatorów. Jesteśmy im wdzięczni, za udany Dzień Dziecka.

piknik2017_1.jpg - 121.78 KB

piknik2017_2.jpg - 107.40 KB

Alicja Zdziarska
czerwiec 2017

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!