Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Akcja z ,,Mrówką”

30 czerwca 2017 r. klasa III e uczestniczyła w drugiej edycji akcji z „Mrówką”. W tym roku postanowiliśmy wykonać ozdobny klomb w ogródku szkolnym.

Z niecierpliwością czekaliśmy na przyjazd pracowników sklepu „Mrówka” w Busku-Zdroju. Powitaliśmy ich serdecznie i ochoczo zabraliśmy się do rozładowywania przywiezionych roślin i innych niezbędnych rzeczy. Najpierw wspólnie z gośćmi wyznaczyliśmy kształt rabatki za pomocą plastikowych obrzeży, a potem ułożyliśmy agrowłókninę. Potem posadziliśmy rośliny według własnego projektu. Na koniec rozsypaliśmy korę.

W pracy pomagała i uatrakcyjniała wysiłek maskotka Mrówka. Kiedy nasz projekt był już gotowy, otrzymaliśmy upominki od pracowników firmy PSB. Wśród prezentów znalazły się puzzle, zasłonki na szyby samochodowe, nasiona kwiatów i słodycze. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom otoczenie szkoły będzie bardziej atrakcyjne. Serdecznie dziękujemy panu Norbertowi Adamczykowi za zorganizowanie tego miłego wydarzenia oraz wszystkim zaangażowanym pracownikom. Mamy nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi.

mrowka2017_1.jpg - 113.32 KB

mrowka2017_2.jpg - 115.28 KB

Alicja Zdziarska
maj 2017

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!