Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Bezpieczny dom

W KPPSP w Busku-Zdroju otwarta została niedawno ścieżka edukacyjna pod nazwą „Bezpieczny dom”. Z tego powodu 23 stycznia 2017 r. odbyliśmy wycieczkę do straży.

Wzięliśmy udział w ciekawej lekcji na temat zagrożeń, na jakie jesteśmy narażeni w miejscu zamieszkania. Obejrzeliśmy prezentację multimedialną i rozmawialiśmy o właściwym zachowaniu w obliczu niebezpieczeństw. Następnie zwiedziliśmy pomieszczenia podobne do tych, które mamy w domu, a więc pokój, kotłownię, kuchnię. W każdym z nich zobaczyliśmy źródła pożaru i dowiedzieliśmy się, jak się wówczas zachować. Następnie próbowaliśmy ugasić pożar, rzucając woreczkiem do kartonowego, płonącego domku. Na koniec odwiedziliśmy dyspozytora i poznaliśmy jego stanowisko pracy. Była to bardzo ciekawa i inspirująca wycieczka.

Alicja Zdziarska
styczeń 2017

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!