Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Św. Mikołaj w Bochni

W dniu 7 grudnia nasza klasa wybrała się na spotkanie z świętym Mikołajem do kopalni soli w Bochni.

Czekało tam na nas wiele atrakcji: zwiedzaliśmy kopalnię, oglądaliśmy ciekawe przedstawienie, kleiliśmy najdłuższy łańcuch choinkowy. Potem udaliśmy się na upragnione spotkanie z świętym Mikołajem, który za wspaniałe oceny w szkole i dobre zachowanie obdarował nas prezentami. Na koniec naszej wizyty w kopalni braliśmy udział w podziemnej dyskotece i dokonaliśmy zakupu pamiątek. Pełni wrażeń i we wspaniałych humorach choć zmęczeni licznymi niespodziankami wieczorem wróciliśmy do domu.

bochnia2016_1.jpg - 109.79 KB

bochnia2016_2.jpg - 100.67 KB

bochnia2016_3.jpg - 105.17 KB

Renata Kręt

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!