Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Dla Mamy i Taty

13 czerwca 2017 r. uczniowie z klasy III c zaprosili swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym roku dzieci wraz z wychowawcami przygotowały przedstawienie pt. „Calineczka”. 

Piękna scenografia, kolorowe kostiumy, a przede wszystkim wspaniała gra dzieci przeniosła rodziców, chociaż na chwilę, w świat baśni. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy delikatnej i pięknej dziewczynki, która mimo przeciwności losu dążyła do zrealizowania swoich marzeń. Na swojej drodze spotkała wiele osób, które chciały ją uszczęśliwić. Jednak jej wrażliwość i wielkie serce zwyciężyły. Dobroć Calineczki zostaje nagrodzona. To jaskółka, której uratowała życie unosi ją na skrzydłach w krainę kwiatów, które tak bardzo kochała.

mama2017_1.jpg - 110.36 KB

mama2017_2.jpg - 130.50 KB

Występ małych aktorów został przyjęty z dużym aplauzem. Następnie dzieci obdarowały rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami i życzyły, aby spełniły się ich wszystkie marzenia, nawet te najskrytsze, a miłość i dobroć, której codziennie doświadczają, stokrotnie była wynagrodzona.

mama2017_3.jpg - 105.08 KB

mama2017_4.jpg - 112.05 KB

Zwieńczeniem uroczystości był pyszny tort, przygotowany przez rodziców. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia.

Krystyna Anna Ćwiertnia, Anna Adamczyk, Agnieszka Skiba
czerwiec 2017

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!