Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

V Otwarty Turniej Tańca w Pińczowie

Kilkadziesiąt zespołów oraz solistów rywalizowało w V Otwartym Turnieju Tańca, który odbył się 7 maja w Pińczowie. Piękne stroje, wspaniałe choreografie i ogrom tanecznych emocji zagwarantowali nam młodzi tancerze, którzy rywalizowali w 4 stylach tańca i kilku kategoriach wiekowych.

 Silną reprezentację Szkoły podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju między innymi stanowiły trzy uczennice p. Krystyny Anny Ćwiertni tj. Joanna Kuza, Kornelia KwarcianaMagdalena Marciniec, wszystkie z klasy III c integracyjnej.

Młode miłośniczki tańca pod kierownictwem p. Sylwany Mazur która na codzień trenuje je w Buskim Samorzadowym Centrum Kultury w swojej kategorii zajęły drugie miejsce.

W nagrodę zawodniczki otrzymały dyplomy i medale a cała grupa piękny puchar.

turniej2017_1.jpg - 106.37 KB

turniej2017_2.jpg - 126.89 KB

turniej2017_3.jpg - 131.59 KB

tekst: PSCK, Krzysztof Kuza
foto: Krzysztof Kuza
czerwiec 2017

Więcej zdjęć na sp2busko.blogspot.com

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!