Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Zdrowe kanapki

Aktualnie klasa 2a podąża szlakiem tematów związanych ze zdrowym trybem życia. Tworzyli już plakaty promujące aktywne spędzanie czasu wolnego, poznawali produkty, które są najbardziej wartościowe dla organizmu, układali przykładowe „zdrowe jadłospisy”.

Po części teoretycznej nadszedł czas na praktykę. Tym oto sposobem w poniedziałek 20 marca wykonaliśmy „zdrowe kanapki”. Dzieci przyniosły różnorodne, kolorowe produkty z domu i przystąpiły do pracy. Kroiły, siekały, smarowały, układały i wszystko to z ogromnym zapałem i entuzjazmem.

kanapki2017_1.jpg - 107.15 KB

kanapki2017_2.jpg - 106.02 KB

A oto efekt wzmożonej pracy. Myślę, że rodzice mogą z czystym sumieniem poprosić w sobotę rano o takie śniadanie.

kanapki2017_3.jpg - 89.03 KB

Sylwia Gajocha
marzec 2017

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!