Bajkowy Dzień Teatru na Wesoło z klasą I a w Pacanowie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru (27 marca) w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie 23 marca obchodzono Bajkowy Dzień Teatru na Wesoło.

Było to wydarzenie związane także z aktualnie realizowaną tematyką w klasie pierwszej. W związku z tym mamy działające w "trójce klasowej" I a zorganizowały wycieczkę do Pacanowa.

W Centrum czekały na dzieci atrakcje: warsztaty cyrkowe pozwoliły poznać tajniki sztuk zręcznościowych.

teatr2016_1.jpg - 99.16 KB

teatr2016_2.jpg - 104.15 KB

Przedstawienie pt. "Pinokio", w niezwykle profesjonalnym, z rewelacyjną scenografią (nawet nos Pinokia wydłużał się, gdy ten kłamał), wykonaniu aktorów Teatru "Rabcio" z Rabki, pokazało tajniki sztuki teatralnej.

teatr2016_3.jpg - 57.51 KB

Nie obeszło się oczywiście bez spotkania z Koziołkiem Matołkiem.

teatr2016_4.jpg - 66.37 KB

Wszystkie te emocjonujące przeżycia sprawiły, że wyjazd pozostanie na długo w pamięci uczniów i opiekunów.

teatr2016_5.jpg - 62.71 KB

Dorota Mrożek