Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Postaw Na Rodzinę

Dzieci z klasy IA uczestniczące w kółku tanecznym zostały zaproszone przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Broninie na piknik „Postaw Na Rodzinę”.

Dzieci brawurowo zatańczyły dwa tańce i zostały zaproszone do korzystania z atrakcji pikniku. Były na karuzeli, zjeżdżalni, jeździły na koniku. Strażacy robili karuzelę z podnośnika. Ratownicy medyczni uczyli zasad udzielania pierwszej pomocy.

Były pyszne kiełbaski, bigos, ciasteczka i ciasta, wata cukrowa i smaczny popcorn. Dziewczynkom zaplatano kolorowe warkoczyki. Były też zawody sportowe z nagrodami. To był bardzo udany piknik. Dziękujemy za zaproszenie.

piknik2017_1.jpg - 118.72 KB

piknik2017_2.jpg - 131.13 KB

piknik2017_3.jpg - 131.87 KB

Marzena Gzyl
czerwiec 2017

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!