Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Andrzejki w klasie III a

Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. I tak właśnie też było w naszej klasie.

W piątek 26 listopada odbyła się w naszej klasie zabawa andrzejkowa. Radości i śmiechu nie było końca. Chętne dzieci tego dnia przyszły w przebraniach. Tomek, Gabrysia i Tosia przygotowali własne wróżby. Zabawy andrzejkowe wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród uczniów. Były kalambury, przebijanie serduszka, układanie butów, loteryjka, rzucanie kośćmi, wyścigi, zabawa z krzesełkami oraz zabawa z ruchomymi widelcami. Jednak najwięcej emocji wzbudziło lanie wosku i wróżenie z niego.

Na koniec tego emocjonującego dnia dzieci zjadły smaczną pizzę.

Dziękujemy mamie Gabrysi, Pani Kasi, za pomoc podczas zabaw.

Uczniowie w przebraniach

Dzieci podczas wróżenia

Uczniowie podczas zabaw andrzejkowych

Uczniowie podczas zabaw andrzejkowych

Zabawa z ruchomymi widelcami

Lanie wosku i wróżby

Chwila przerwy na smaczną pizzę

Marzena Gzyl, Anna Zalewska-Pabis

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!